بهترین انیمه های ورزشی (بخش هشتم)

2024-03-28T06:26:00Zزمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

بهترین انیمه های ورزشی (بخش هشتم)

انیمه ژانری است که زیر ژانرهای مختلفی دارد. و در حالی که برخی از آنها فانتزی خالص هستند، در حالی که برخی دیگر در برداشت خود از طرح واقع بینانه تر هستند. در میان دومی‌ها، انیمه‌های ورزشی یک زیرژانر بسیار محبوب هستند و اگرچه شما واقعاً انیمه را با ورزش مرتبط نمی‌دانید، انیمه‌های بسیار خوبی در رابطه با ورزش وجود دارد که انواع ورزش‌های مختلف را به تصویر می‌کشد، از رویدادهای تیمی کلاسیک گرفته تا هنرهای رزمی. این مطلب قصد دارد لیستی از بهترین آنها را برای شما ارائه دهد.

 

بهترین انیمه ورزشی

این فهرست در مجموع شامل ده بخش کاربردی است که بر اساس کیفیت کلی و اهمیت تاریخی رتبه بندی شده اند. ما سعی کرده‌ایم بهترین نمایش‌های انیمه‌ای را انتخاب کنیم که ژانر، سبک یا روح ژانر انیمه ورزشی را منعکس می‌کنند تا از آن‌ها لذت ببرید. شما می توانید اطلاعات اولیه تولید را در مورد هر یک از نمایش ها و همچنین خلاصه ای کوتاه از این انیمه های جذاب ورزشی به دست آورید.

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

بخش پنجم

بخش ششم

بخش هفتم

بخش هشتم

بخش نهم

بخش دهم

 

Princess Nine

 

Original Release: April 8, 1998 – October 14, 1998
Number of Episodes: 26

کیکو هیمورو، مدیر مدرسه کیسوراگی، یک تیم بیسبال زنان را به رهبری ریو هایاکاوا، دختر یک پرتابگر افسانه‌ای تشکیل می‌دهد تا ثابت کند که دختران می‌توانند همتراز پسران در ورزش رقابت کنند. هدف آنها رسیدن به کوشین است، جایی که تنها بهترین تیم های ژاپن فرصت رقابت را دارند.

 

The Prince of Tennis

 

Original Run: October 10, 2001 – March 30, 2005
Number of Episodes: 178

قهرمان داستان Ryōma Echizen نام دارد، یک مرد ژاپنی که سال ها در ایالات متحده زندگی می کرد. پدرش، نانجیرو اچیزن، معروف به سامورایی، یک قهرمان بزرگ تنیس در سطح بین المللی شد. داستان از آنجایی شروع می شود که ریوما به ژاپن می رسد و تصمیم می گیرد در کالج سیشون گاکوئن، که با نام سیگاکو نیز شناخته می شود، ثبت نام کند، که تیم تنیس بسیار شایسته ای دارد.

 

BAMBOO BLADE

 

Original Release: October 2, 2007 – April 2, 2008
Number of Episodes: 26

کوجیرو معلمی است که باشگاه دبیرستانی را که در آن کار می کند نیز اداره می کند. با مشکلات مالی برای تغذیه خود، با یک سنپای سابق که صاحب یک دوجو نیز است شرط بندی می کند. اگر تیم زنان کوجیرو موفق شود در مقابل کوجیرو پیروز شود، او می‌تواند یک سال کامل سوشی را به‌صورت رایگان و با کمال میل بخورد.

تنها مشکل معلم جوان این است که باشگاه او فقط دو عضو زن دارد، از جمله دانش آموزی که مدتی است دیده نشده است. به نظر می رسد شرط از قبل از دست رفته تا زمانی که او تاماکی کاوازوئه را ملاقات کند. این دختر جوان، با هیکلی ضعیف، در واقع استعداد خارق‌العاده‌ای را پنهان می‌کند. با رد دعوت در ابتدا، او در نهایت پس از یک حادثه، به عنوان "هم پیمان عدالت" به باشگاه می پیوندد. با آمدن تاماکی به تیم، پیروزی در مسابقه برای خوشحالی کوجیرو و سایر اعضای دوجو ممکن به نظر می رسد.

 

Big Windup

 

Original Release: April 12, 2007 – June 24, 2010
Number of Episodes: 38 + 2 OVAs

این سریال در سایتما اتفاق می افتد و داستان رن میهاشی را روایت می کند. میهاشی بازیکن شماره 1 قبلی در تیم بیسبال کالج خود بود، اما به نظر می رسد که او فقط بخاطر پدربزرگش آنجاست زیرا پدربزرگش مالک مدرسه است. هم تیمی هایش (به خصوص دریافت کننده) از او متنفر بودند و همه بازی های خود را باختند. میهاشی متقاعد شده است که او بازیکن بیسبال بدی است و بنابراین اعتماد به نفس بسیار پایینی دارد.

او سپس به دبیرستان نیشیورا می‌پیوندد و قصد دارد بیسبال را ترک کند، زیرا معتقد است که به اندازه کافی خوب نیست که به آن برسد. با این حال، او توسط مربی به تیم بیسبال نیشیورا دعوت می شود. او با کمک هم تیمی های جدیدش (و به ویژه دریافت کننده، تاکایا آبه)، اعتماد به نفس و مهارت هایی را به دست می آورد و به تیمش کمک می کند تا از خود پیشی بگیرند.

مطالب مشابه

3/28/2024 6:18:00 AM

بهترین انیمه های ورزشی (بخش هفتم)

انیمه‌های ورزشی یک زیرژانر بسیار محبوب هستند که انگیزه بی نظیر و قدرتی فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورند.

زمان مطالعه 3 دقیقه
ادامه مطلب ...
3/28/2024 5:50:00 AM

بهترین انیمه های ورزشی (بخش ششم)

انیمه‌های ورزشی یک زیرژانر بسیار محبوب هستند که انگیزه بی نظیر و قدرتی فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورند.

زمان مطالعه 3 دقیقه
ادامه مطلب ...
3/28/2024 2:53:00 AM

بهترین انیمه های ورزشی (بخش پنجم)

انیمه‌های ورزشی یک زیرژانر بسیار محبوب هستند که انگیزه بی نظیر و قدرتی فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورند

زمان مطالعه 3 دقیقه
ادامه مطلب ...